Режим роботи:Пн-Сб: 9.00-19.00

Авіаквитки

Ваші чартери

Авіаквитки

Знаходьте найвигідніші пропозиції на авіаквитки і вирушайте в незабутню подорож. Чартери – це нерегулярні сезонні авіаперевезення, в основному на популярні туристичні курорти.

Переваги чартерних рейсів такі:

1)Авіаквитки на чартери, як правило, коштують дешевше, ніж на регулярні рейси;

2)На популярні туристичні курорти авіакомпанії просто не ставлять рейси (в основному через сезонність напрямків).

Слід врахувати, що в авіакомпаніях ведеться продаж квитків не по всім напрямках на чартери, і вони не відображаються в розкладах на сайтах авіакомпаній.

Порядок заповнення форми:

Вкажіть місто вильоту і прибуття.

Виберіть дату вильоту і повернення. Якщо зворотній квиток не потрібен – натисніть на відповідну кнопку при виборі дати.

Якщо Ви бажаєте купити квиток на чартерний рейс, необхідно пам’ятати:

1)Заброньований, підтверджений і повністю оплачений квиток на чартер, виписується авіакомпанією не раніше, ніж за 2-3 дні до вильоту;

2)Квитки на чартерні рейси поверненню та обміну не підлягають.

3)Туроператор має право змінити час вильоту, авіакомпанію і номер рейсу. Тому за день до вильоту необхідно перевірити, чи є зміни на ваш рейс.

4)Вилетіти на чартерному рейсі з Єгипту можливо, якщо ви перебували в країні не більше 28 днів і аеропорт прильоту і вильоту збігається. Наприклад, якщо ви прилетіли в аеропорт Шарм ель Шейха і плануєте через тиждень полетіти чартером з Хургади, вам буде відмовлено в реєстрації на рейс в аеропорту Хургади. Або, якщо ви прилетіли в аеропорт Хургади і плануєте повернутися з Хургади через 2 місяці, вам також буде відмовлено в реєстрації на рейс навіть, якщо ви продовжили візу. У цьому випадку можливо вилетіти тільки регулярним рейсом.

5)Багаж включений у вартість на всіх чартерних рейсах.

6)Зареєструватися на чартерний рейс можна онлайн на сайті авіакомпаній, або на посадці в аеропорту. За 2 години до вильоту відкривається реєстрація і за 45хв. припиняють реєстрацію на рейс. Реєстрація в аеропорту – безкоштовна.

7)На чартерний рейс немає попередньої броні.

8)На чартерних рейсах не передбачені знижки для дітей від 2 до 12 років, а також іншим категоріям пасажирів (студентам, пенсіонерам), оплата здійснюється за кожне місце в літаку незалежно від категорії пасажира. Виняток становить лише оплата квитка за інфанта (дитини до 2-х років).